بهترین کشورهای اروپایی برای گردشگری در بهار

بهترین کشورهای اروپایی برای گردشگری در بهار

بهار یکی از آن فصل هاییست که به دلیل آب و هوای خوبش و تعطیلی هایی که دارد زمان ایده آلی برای سفر خواهد بود. با اینکه بیشتر کشور های اروپایی در تمام فصول زیبایی های خاص خود را دارند اما برخی از آن ها در بهار زیبایی دوچندانی دارند و سفر شما را دلپذیرتر خواهند کرد. ما در این مطلب می خواهیم شما را با  تعدادی از این کشورهای زیبا آشنا کنیم.

فرانسه

فرانسه یکی از بهترین کشورها برای گردشگری در بهار است. در فرانسه می توانید از دیدن کلیساهای زیبا، شهرهای مدرن، رودخانه های پر آب و طبیعت بی نظیر لذت ببرید. یکی از زیباترین شهرهای فرانسه شهر پاریس است که در متطقه ایل دو فرانس قرار دارد. پاریس به قدری جذاب است که هر سال 45 میلیون توریست از آن بازدید می کنند. پاریس را شهر نورها می نامند. این شهر تاریخی هم میراث دار معماری کهن فرانسه و اروپاست و هم نشان دهنده اولین جنیش های معماری مدرن در اروپاست. رودخانه سن از وسط پاریس می گذرد و در طول تاریخ صحنه های رومانتیک زیادی را به خود دیده است. برج ایفل و موزه لوور و کلیسای نوتردام سه مورد از معروف ترین جاذبه های این شهر هستند که هر کسی در طول عمرش باید حداقل یکبار از آن ها دیدن کند.ایتالیا

رشته کوه آلپ یکی از الهام بخش ترین مکان ها برای بسیاری از افراد است. ایتالیا در جنوب این رشته کوه بی نظیر قرار دارد. منظره ای را تصور کنید که کنار دریاچه ایستاده اید و در منتهای آن کوه های بلند و سرسبز باشکوهی می بینید. این تصویری است که در کنار دریاچه های ایتالیا خواهید دید. یکی از دلایل سفر به این کشور در بهار همین دریاچه های پر آب و آب و هوای متعادل ایتالیا در این فصل است. در فصل بهار درختان زیبایی از جمله لیمو و زیتون که در دامنه کوه ها هستند شکوفا می شوند و منظره خارق العاده ای را شکل می دهند.

مجارستان

مجارستان و مخصوصا بوداپست در فصل بهار بسیار زیبا هستند. در این فصل می توانید فستیوال ها و جشن های متعددی در مجارستان ببینید. فستیوال های موسیقی و جشن های محلی و همچنین اپرای مجارستان از این موارد هستند. اگر علاقمند به هنر هستید و در کنار آن می خواهید با فرهنگ و آداب و رسوم مردم مجارستان نیز آشنا شوید بهترین زمان برای سفر فصل بهار است.  در بوداپست چشمه های آب گرم زیادی وجود دارد که برای درمان و زیبایی استفاده می شوند. یکی از سایت های جهانی یونسکو که در این کشور قرار دارد ساحل دانوب است. این منطقه در جنگ جهانی دوم بسیار آسیب دیده و افراد زیادی کشته شده اند. در کنار رودخانه دانوب 60 جفت کفش قرار دارد که یادمانی برای افراد بی گناهی هستند که در این جنگ در بوداپست کشته شدند.

اسپانیا

اسپانیا یکی از بهترین مقاصد برای گردشگری در بهار است. این کشور یکی از مهم ترین کشورهای اروپاست که آداب و رسوم و فرهنگ متفاوتی نیز دارد. بسیاری از هنرمندان معروف اسپانیایی بوده اند. یکی از مواردی که می توان به آن اشاره کرد سالوادور دالی نقاش معروف و نقاشیهای سورئال او هستند. قهوه و فوتبال دو مورد از فرهنگ هایی هستند که با شنیدن نام آن ها به یاد اسپانیا میفتیم. در بهار فستیوال های زیادی در اسپانیا برگزار می شود که قطعا سفر شما را بسیار خاطره انگیز خواهند کرد. در کنار تمام این زیبایی ها می توانید به استادیوم های بارسلونا بروید و مسابقات فوتبال را در مهد فوتبال تماشا کنید و بی نهایت لذت ببرید. پس از دیدن بارسلونا و اسپانیا متوجه خواهید شد که هیچ جای دنیا شبیه اسپانیا نیست.